Menu

Įmonių steigimas

Visose šalyse skiriasi verslo registracija ir jo veiklos pradžia, tai neretai gąsdina pradedančius verslininkus. Tokiam atvejui, „Finarima” konsultacijos specialistai yra visada pasiruošę padėti Jums steigti verslą greitai ir lengvai! „Finarima” teikia tokias paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, kaip įmonių steigimas ir registravimas PVM mokėtojais, įmonių likvidavimas ir pertvarkymas, įmonių pirkimas ir pardavimas, bei konsultavimas įmonių steigimo ir susijusiais klausimais Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
 
Įmonės veiklos registravimas yra gana ilgas ir sunkus procesas. Reikėtų eiti į daugelį įstaigų, registrų centrą, pildyti nesibaigiančius dokumentus, laukti eilėse, ir visa tai atima brangų laiką. Kad to išvengtumėte, „Finarima” kvalifikuoti teisininkai ir finansų specialistai padės Jums įsteigti įmonę. Jums neteks ilgai laukti ir dalyvauti visame įmonės registracijos procese, nes „Finarima“ parengs visus reikalingus dokumentus, sutvarkys ir pristatys juos reikiamoms institucijoms. Kodėl „Finarima“ tai darys? Todėl, kad tai akivaizdžiai sutaupys Jums laiką, nes Jums nereikės pereiti visų registracijos etapų. Todėl, kad tai sutaupys Jums pinigų verslo pradžioje. Todėl, kad tai padės Jums išvengti klaidų – patyrę ir žinantys specialistai padarys Jums visą darbą. Todėl, kad tai sukurs Jūsų verslui pridėtinę vertę ir suteiks nuolaidą kitoms mūsų įmonės paslaugoms.
 
„Finarima” palaikys Jūsų verslą nuo pat pirmojo žingsnio. Netgi vienas skambutis ar konsultacija gali padėti Jums įsteigti kompetetingą ilgalaikį verslą.
 
UAB „Finarima“ – Jūsų įmonės steigimas be rūpesčių.